» rejestracja                                       » zapomniane hasło
19 luty 2019, godzina: 16:41, imieniny Bettiny, Konrada, Mirosława

Wyszukiwarka


+ zaawansowane

Polecamy
Reklamy Google
Europejskie Centrum Kształcenia Pascal

Adres:
Ul. Andriollego 8 lok. 2
05-400 Otwock

telefon: 22 243 55 52
e-mail:
strona internetowa: www.pascal.edu.pl

Opis:
Europejskie Centrum Kształcenia „PASCAL” to szkoły stworzone z myślą o słuchaczach. Prowadzimy dwuletnie szkoły policealne oraz licea dla dorosłych (3-letnie liceum ogólnokształcące). Nasza oferta edukacyjna jest bardzo szeroka i na pewno każdy znajdzie kierunek odpowiadający swoim potrzebom, predyspozycjom, czy zainteresowaniom. Jeśli w naszej ofercie nie ma kierunku, który Cię interesuje – napisz do nas!

Dokładamy wszelkich starań, aby nauka przebiegała w miłej atmosferze i jak najbardziej bezstresowo, a przede wszystkim, by zakończyła się wspólnym sukcesem! Gwarantujemy niespotykany na polskim rynku szkół dla dorosłych poziom nauczania, poparty dodatkowo możliwością odbycia indywidualnych konsultacji z wybranym nauczycielem. Na najlepszych słuchaczy czekają stypendia naukowe oraz nagrody rzeczowe. Potrzebującym słuchaczom udzielamy również pomocy finansowej oraz gwarantujemy darmowe kursy przed maturą i egzaminami zawodowymi.

Miło jest nam poinformować, że działalność Szkoły została doceniona. W 2012 roku uzyskaliśmy Certyfikat Rzetelności. Jest on dowodem naszej niepodważalnej wiarygodności i uczciwości w prowadzeniu Szkoły.

Jednocześnie zostaliśmy oficjalnie zarekomendowani do współpracy przez KRD, który działa pod bezpośrednim nadzorem Ministra Gospodarki.

Jesteśmy dumni z faktu, że nasi Słuchacze oraz inne firmy obdarzają nas takim zaufaniem. Dążąc do doskonałości, chcemy, aby PASCAL był dla nich nadal przyjazną Szkołą.

Legitymacja PASCALA uprawnia do zniżek komunikacyjnych oraz wielu zniżek kulturalno-rozrywkowych. Z nami zjesz taniej, zobaczysz więcej i zajdziesz dalej!
Galeria:
Lokalizacja:

Wyświetl większą mapę
Formularz kontaktowy:
E-mail adresata:


Treść:


Podpis:

ilość wyświetleń prezentacji: 5779
Aktualności
Na bieżąco
Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
19 lutego 2019
Źródło: MeteoGroup
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2019-02-19
USD 3,8311 +0,07%
EUR 4,3303 -0,03%
CHF 3,8141 -0,02%
GBP 4,9495 +0,12%
Wspierane przez Money.pl
Polecamy
Ankieta
Gdzie spędzisz tegoroczny urlop?

W Otwocku
 14%

Nad polskim morzem
 24%

Na Mazurach
 9%

W polskich górach
 8%

Gdzie indziej w Polsce
 5%

Za granicą
 15%

Nie mam urlopu
 25%


Partnerzy serwisu