» rejestracja                                       » zapomniane hasło
19 czerwiec 2019, godzina: 07:34, imieniny Gerwazego, Protazego, Sylwii

Wyszukiwarka


+ zaawansowane

Polecamy
Reklamy Google
Apteka Otwock

Adres:
Warszawska 32
05-400 Otwock

telefon: 22 779 53 05
e-mail:
strona internetowa: www.apteka-otwock.pl

Godziny otwarcia:
pn - sb: 8.00 - 21.00
nd: 10.00 - 18.00

Opis:
Apteka mgr farm.Ewy Junczyk przy ulicy Warszawskiej 32 w Otwocku istnieje od 2004 roku.Dysponuje szerokim asortymentem leków i dermokosmetyków. Personel składający się z czterech magistrów farmacji i pięciu techników farmaceutycznych, absolwentów renomowanych uczelni i szkół medycznych, służy odwiedzającym nas klientom radą, fachową wiedzą i życzliwością. Dzięki odbywanym okresowo szkoleniom nasi farmaceuci dysponują aktualną wiedzą. Obsługując klientów, którzy poszukują porady i mają trudności z wyborem odpowiedniego farmaceutyku, kierujemy się zasadą Primum non nocere (łac. „Po pierwsze nie szkodzić\").

Dzięki miłej, profesjonalnej obsłudze i atrakcyjnym cenom oferowanych przez nas leków zyskaliśmy zaufanie licznego grona klientów. Cieszy nas, że są wśród nich nie tylko mieszkańcy najbliższej aptece okolicy, ale także pacjenci z odległych rejonów Otwocka i sąsiednich miejscowości - z Józefowa czy z Celestynowa. Staramy się, by ceny naszych leków były przystępne, a nasi klienci wychodzili z apteki zadowoleni. Co pewien czas organizujemy promocje, w których ceny wybranych parafarmaceutyków są szczególnie atrakcyjne. Specjalną ofertę przygotowaliśmy dla diabetyków. Proponujemy w niej między innymi korzystne ceny leków diabetologicznych i bezpłatne materiały edukacyjne dotyczące cukrzycy.

Dbając o wygodę naszych klientów, zbudowaliśmy parking przed apteką. Do wejścia oprócz schodów prowadzi podjazd, po którym bez trudu można wjechać wózkiem inwalidzkim czy dziecięcym. Akceptujemy karty płatnicze.

W trosce o naszych klientów wyposażyliśmy aptekę w automatyczny ciśnieniomierz i wagę do pomiarów masy ciała. Przy okazji zakupów można bezpłatnie skorzystać z tych urządzeń. W ten sposób chcemy przyczynić się do profilaktyki i wczesnej diagnostyki schorzeń układu krążenia oraz propagować zdrowy styl życia.

Naszym stałym klientom oferujemy bezpłatnie poczytny miesięcznik „Moda na Zdrowie\". Najmłodszych klientów obdarzamy szczególną serdecznością i często mogą oni liczyć na drobny słodki upominek.

Ponieważ bliscy sercu są nam wszyscy potrzebujący, chętnie włączamy się w akcje charytatywne. W roku 2006 wsparliśmy finansowo między innymi organizację Charytatywnego Pikniku Rodzinnego w Śródborowie. Co roku zaś uczestniczymy w akcji Przedświąteczny Dar Serca organizowanej przez Księży Palotynów z parafii Zesłania Ducha Świętego w Otwocku.
Lokalizacja:

Wyświetl większą mapę
Formularz kontaktowy:
E-mail adresata:


Treść:


Podpis:

ilość wyświetleń prezentacji: 7304
Aktualności
Na bieżąco
Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
19 czerwca 2019
Źródło: MeteoGroup
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2019-06-18
USD 3,8097 +0,28%
EUR 4,2631 +0,08%
CHF 3,8099 +0,23%
GBP 4,7736 -0,18%
Wspierane przez Money.pl
Polecamy
Ankieta
Gdzie spędzisz tegoroczny urlop?

W Otwocku
 14%

Nad polskim morzem
 24%

Na Mazurach
 9%

W polskich górach
 8%

Gdzie indziej w Polsce
 5%

Za granicą
 17%

Nie mam urlopu
 24%


Partnerzy serwisu