» rejestracja                                       » zapomniane hasło
1 czerwiec 2020, godzina: 14:18, imieniny Gracji, Jakuba, Konrada

Wyszukiwarka


+ zaawansowane

Polecamy
Reklamy Google
Woodimpex

Adres:
ul. Kalinowskiego 41
05-400 Otwock

telefon: 22 296 01 61
e-mail: woodimpex@woodimpex.pl
strona internetowa: www.woodimpex.pl

Opis:
Firma Woodimpex jest importerem produktów niemieckiej fabryki Blumenberg zajmującej się produkcją wyrobów z drewna litego:
drewniane wanny kąpielowe, jacuzzi, wanny SPA, prysznice drewniane, umywalki drewniane, akcesoria do sauny, balie, cebry, wanny klasyczne, sauny parowe / kabiny prysznicowe, sauny beczkowe, drewniane beczki na deszczówkę, balie kąpielowe z piecem ogrzewanym drewnem (Hot Tubs), stawy ogrodowe, donice na rośliny.

Bardzo nas cieszy, że udało się Państwu znaleźć nas w Internecie.
Cieszymy się z Państwa zainteresowania pięknymi produktami z drewna litego.
Firma Blumenberg poświęciła się całkowicie wdzięcznemu materiałowi budowlanemu, jakim jest drewno. Od ponad 100 lat zajmuje się produkcją wyrobów bednarskich.
Od dziesiątek lat zaopatruje w swoje sprawdzone produkty wysokiej jakości między innymi niemal wszystkich znanych producentów i sprzedawców w sektorze saun w całej Europie.
W swoim pielęgnującym tradycje warsztacie dysponują przede wszystkim niezbędną elastycznością, aby obok standardowej palety produktów realizować indywidualne życzenia Klientów.

Do produkcji wszystkich wyrobów stosowane jest głównie drewno iroko
i modrzewiowe. Oba rodzaje drewna wykazują bardzo wysoką, naturalną odporność. Drewno iroko jest nieco ciemniejsze i twardsze od modrzewiowego, ma bardziej równomierną strukturę i jest nieco bardziej odporne. Pochodzi ono z Ghany i zbierane jest tak samo jak nasze rodzime drewno modrzewiowe w stałych nadleśnictwach.
W kabinach prysznicowych i wyjątkowo dużych baliach do sauny i baliach kąpielowych (do Ø 250 cm) stosowane jest uzupełniająco drewno Western Red Cedar, ze względu na to, że wykazuje minimalne właściwości w zakresie kurczenia i pęcznienia.
Dzięki zastosowaniu antybakteryjnej, odpornej na wilgoć powłoki oraz napinanych metalowych okuć nasze balie i wanny są wyjątkowo łatwe
w pielęgnacji i wodoszczelne. (Możecie Państwo do nich spokojnie stosować np. każdy środek do czyszczenia wanien i balii dostępny w sprzedaży).
Przy minimalnych wahaniach wilgotności balie i wanny gwarantują nieograniczoną trwałość.
Alternatywnie do powłoki antybakteryjnej polecane są również wanny kąpielowe pokryte warstwą jedwabiście matowego olejowosku.

Ucieszy nas niezmiernie, jeśli dzięki naszej małej stronie internetowej będziecie Państwo mieli ochotę na więcej, wówczas bardzo chętnie doślemy na Państwa zapytanie szczegółowe informacje.
Zapytania handlowe prosimy kierować pisemnie (pocztą) albo też drogą mailową, z podaniem swojej strony internetowej, abyśmy mogli poznać zakres Państwa działalności.

Lokalizacja:

Wyświetl większą mapę
Formularz kontaktowy:
E-mail adresata:


Treść:


Podpis:

ilość wyświetleń prezentacji: 5626
Aktualności
Na bieżąco
Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
1 czerwca 2020
Źródło: MeteoGroup
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2020-06-01
USD 3,9680 -0,88%
EUR 4,4202 -0,68%
CHF 4,1401 -0,53%
GBP 4,9223 +0,02%
Wspierane przez Money.pl
Polecamy
Ankieta
Gdzie spędzisz tegoroczny urlop?

W Otwocku
 15%

Nad polskim morzem
 23%

Na Mazurach
 8%

W polskich górach
 8%

Gdzie indziej w Polsce
 5%

Za granicą
 17%

Nie mam urlopu
 24%


Partnerzy serwisu