» rejestracja                                       » zapomniane hasło
26 styczeń 2020, godzina: 00:04, imieniny Lutosława, Normy, Pauliny

Wyszukiwarka


+ zaawansowane

Polecamy
Reklamy Google
Centrum Edukacji Magellan

Adres:
Ul. Frenkla 15
04-914 Warszawa Falenica

telefon: 511 861 470
e-mail:
strona internetowa: www.magellan.waw.pl

Opis:
- Profesjonalni i kreatywni lektorzy z wykształceniem pedagogicznym!

Wszyscy lektorzy mają wyższe wykształcenie filologiczne o specjalności nauczycielskiej. Jesteśmy zdania, że znac świetnie język obcy niestety nie zawsze idzie w parze z umiejętnością skutecznego przekazywania swojej wiedzy. Nasi Nauczyciele to specjaliści w dziedzinie nauczania, stale doskonalący się podczas szkoleń metodycznych, potrafiący doskonale dostrzec predyspozycje językowe Słuchaczy i dopasowac do nich odpowiedni program nauczania.

- Małe grupy!

Zajęcia mogą odbywac się w mini-grupach liczących od 2 do 5 osób lub większych, do 8 osób. Takie warunki pozwalają na efektywny kontakt nauczyciela z uczniem, mobilizują do pracy i umożliwiają aktywny udział na zajęciach wszystkim uczestnikom. Test oraz rozmowa kwalifikacyjna, przeprowadzone w celu zakwalifikowania słuchacza do grupy, pozwalają odpowiednio dobrać grupę dla każdego z uczniów.W ofercie posiadamy również zajęcia typu one-to-one, które mogą odbywac się w domu klienta.

- Metoda nauczania!

Prowadzimy zajęcia według Metody Komunikatywnej, uznanej za najbardziej efektywną metodę nauczania języka obcego. Metoda Komunikatywna, z pośród wszystkich metod, najbardziej przypomina uczenie się języka rodzimego. Rozwija bowiem jednocześnie cztery umiejętności językowe: mówienie, rozumienie ze słuchu, czytanie i pisanie. Głównym założeniem Metody Komunikatywnej jest nauka komunikowania się w języku obcym w aranżowanych sytuacjach życia codziennego. Charakter zajęć jest podyktowany głównie tym założeniem. Ćwiczenia lekcyjne to w dużej mierze odgrywanie ról, dialogi, gry, zabawy i zgadywanki oraz dyskusje w grupie i parami. Wszystko to, by uczeń jak najczęściej znajdował się w sytuacji porozumiewania się w języku obcym. Nauka w Centrum Edukacji Magellan odbywa się w oparciu o roczne autorskie programy nauczania przygotowywane przez kadrę nauczycielską dopasowanych do potrzeb Słuchaczy.

- Wysoka jakośc i atrakcyjne ceny!

Naszym nadrzędnym celem jest spełnianie oczekiwań naszych Klientów i zapewnienie jak najwyższej jakości naszych usług. Chcemy przy tym, by doskonalenie umiejętności językowych było dostępne dla jak największej grupy ludzi i nie obciążało kieszeni naszych Słuchaczy. U nas możesz liczyc na atrakcyjne ceny, promocje i przyjazny system płatności.
Galeria:
Lokalizacja:

Wyświetl większą mapę
Formularz kontaktowy:
E-mail adresata:


Treść:


Podpis:

ilość wyświetleń prezentacji: 1632
Aktualności
Na bieżąco
Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
25 stycznia 2020
Źródło: MeteoGroup
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2020-01-24
USD 3,8475 +0,44%
EUR 4,2461 -0,00%
CHF 3,9629 +0,24%
GBP 5,0381 +0,14%
Wspierane przez Money.pl
Polecamy
Ankieta
Gdzie spędzisz tegoroczny urlop?

W Otwocku
 14%

Nad polskim morzem
 24%

Na Mazurach
 8%

W polskich górach
 8%

Gdzie indziej w Polsce
 5%

Za granicą
 17%

Nie mam urlopu
 24%


Partnerzy serwisu