» rejestracja                                       » zapomniane hasło
16 maj 2022, godzina: 10:06, imieniny Andrzeja, Jędrzeja, Małgorzaty

Wyszukiwarka


+ zaawansowane

Polecamy
Reklamy Google
Dlaczego warto mieć własną stronę internetową?

W czasach globalnej komputeryzacji sieć internetowa przeżywa swój największy rozkwit, szacuje się, że aż 35% Polaków spędza więcej czasu w sieci, niż ogląda telewizję czy słucha radia. Z Internetu korzystamy w domu, pracy, a nawet w czasie urlopowego wypoczynku, stał się on miejscem rozrywki, poszukiwania usług, towarów, a nawet miłości i pracy.


Własna strona internetowa stanowi tanie i skuteczne źródło informacji o Tobie, Twoim hobby czy firmie i jej usługach. Udostępniona w wirtualnym świecie dla milionów odbiorców stanowi swoistą wizytówkę i najtańszą formę reklamy. Pozwala zwiększyć popularność marki, pomnożyć obroty firmy, polepszyć kontakt z klientami, poinformować interesantów o wprowadzeniu do oferty nowych produktów. Posiadanie własnej strony www sprawia, że możemy być odnalezieni w kilka sekund. Bez zbędnych telefonów, wizyt, długotrwałych spotkań. Odwiedzając witrynę potencjalny klient dowiaduje się o naszej działalności więcej niż z jakiejkolwiek gazety czy książki telefonicznej. Rynek usług przesycony jest reklamami, szyldami, ile razy w ciągu dnia otrzymujecie telefony od tele-marketingu? - zabierające tak cenny czas i blokujące linię. Klient poszukując usługi w Internecie ma określone ramy swoich oczekiwań, nie warto zmieniać ich na siłę, a odpowiedzieć na pytanie, czego poszukuje, jakie pozytywy wyniesie z naszej oferty? Dobrze przygotowana wizytówka elektroniczna potrafi zastąpić ulotki i kolorowe neony. Szacuje się, że w Polsce z Internetu korzysta kilkanaście milionów osób, a każda z nich może mieć błyskawiczny dostęp do Twojej oferty. Polscy internauci to w dużej części osoby wykształcone, kreatywne, o stabilnej sytuacji materialnej. Zdecydowana większość z nich przyznaje, że za pomocą komputera poszukuje produktów i usług. Współcześnie liczący się przedsiębiorcy nie mogą pozwolić sobie na brak swojego serwisu www, zaufanie i ciągły kontakt z klientem to podstawa. Obecnie, to e-wizerunek staje się czynnikiem kluczowym dla sukcesu każdej firmy. Zautomatyzowanie systemu pracy poprzez wysyłkę biuletynów, internetowy system zamówień i sprzedaż bezpośrednio poprzez witrynę to nie tylko udogodnienie, a oszczędność. Teraz nie trzeba otwierać nowych placówek, wynajmować domokrążców - wystarczy rozwijać i promować się w Internecie. Twoje wirtualne biuro będzie otwarte 24h/dobę zbierając zamówienia, kiedy śpisz i odpoczywasz!

 

Ludzie coraz bardziej doceniają łatwość i szybkość dostępu do informacji przez Internet, a zatem Twoja wiarygodność w oczach osób korzystających z Internetu wzrasta. Jednak nie każda strona internetowa jest w stanie wzbudzić ciepłe odczucia odwiedzających. W dobie wizualizacji i nowoczesnych technik komputerowych sama informacja tekstowa przestaje efektywnie trafiać do odbiorców, potrzebne jest coś więcej niż tylko numer telefonu zamieszczony w kolorowym tle strony głównej. Własna witryna powinna być przemyślana i precyzyjnie dopasowana do potrzeb odbiorców. Budowę witryny należy polecić profesjonalistom, którzy zadbają o prestiż wizytówki. Sprzedając produkty - sprzedajesz swój wizerunek, którego jednorazowy koszt procentuje przez lata. Potencjalni odwiedzający zwracają uwagę na przejrzystość rozmieszczania tekstów, wizualizację graficzną, aktualność i prezencję strony www. Sukces nie przyjdzie samemu, klient odwiedza serwisy konkurencji zna trendy oraz nowoczesne techniki programowania, doceni twój wkład inwencję i profesjonalizm. Dzięki własnemu serwisowi można potroić zyski ze sprzedaży bez konieczności korzystania z aukcji internetowych, gdzie za sprzedane produkty płacimy ogromne prowizję. Koszt wykonania i utrzymania strony internetowej to niewielki odsetek wydatku w porównaniu do możliwości zarobkowych. Późniejszy sukces zależy już tylko od indywidualnej pracy i poświęconego czasu użytkownika na uaktualnianiu danych. Wystarczy zrobić pierwszy krok ku lepszej przyszłości i zaistnieć w Internecie, otworzyć drzwi na świat. Czytając ten artykuł trafiłeś na naszą stronę internetową, bardzo nam miło, pozwól, że teraz my sprawimy, że klienci trafią na twoją witrynę.

 

Zapraszamy do kontaktu:

Agencja Interaktywna Vertes Design

ul. Szachowa 1, 04-894 Warszawa

tel.: 505-331-330

e-mail: biuro@vertesdesign.pl

www.vertesdesign.pl

Aktualności
Na bieżąco
Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
16 maja 2022
Źródło: MeteoGroup
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2022-05-13
USD 4,4849 -0,03%
EUR 4,6679 -0,35%
CHF 4,4843 -0,39%
GBP 5,4736 +0,17%
Wspierane przez Money.pl
Polecamy
Ankieta
Gdzie spędzisz tegoroczny urlop?

W Otwocku
 16%

Nad polskim morzem
 23%

Na Mazurach
 9%

W polskich górach
 8%

Gdzie indziej w Polsce
 4%

Za granicą
 17%

Nie mam urlopu
 23%


Partnerzy serwisu